رستوران زعتر و زیت دبی

معرفی رستوران : رستوران زعتر و زیت یکی از رستوران های عربی دبی است که از سال 1999 فعالیت خود را آغاز کرده است. غذاها در این رستوران به سبک حلال طبخ می شود و هیچ گونه نگرانی از ابن بابت نباید داشته باشید . این رستوران دارای گواهینامه های مختلفی از سازمان های معتبر جهانی برای اثبات سلامت غذای خود به شما مسافران تور دبی است. جالب است بدانید که این رستوران شعبه های مختلفی در کشورهایی از جمله کانادا،‌ لبنان، اردن و کویت دارد. شعار این رستوران این جمله است : ظاهر متفاوت،‌ ارائه متفاوت، همان مزه فوق العاده ! 

رستوران زعتر و زیت دبی

منو رستوران: منو این رستوران شامل صبحانه،‌ دسر، نوشیدنی ها، سالاد، پیتزا، لقمه های لبنانی، غذاهای سرخ کردنی‌، غذاهای خیابانی و غذاهای تابه ای هستند. شاید تقسیم بندی های این منو برای شما عجیب به نظر بیاید اما با خواندن توضیحات هرغذا که به زبان انگلیسی نوشته شده است از محتویات و نحوه طبخ آن با خبر خواهید شد. میانگبن مبلغ پرداختی در این رستوران برای هر نفر 30 درهم امارات است . 

پیشنهاد ما : رعتز و زیت یک رستوران خوب برای چشیدن غذاهای عربی با قیمت مناسب است که با ارائه خدمات به صورت شبانه روزی باعث شده است تا با محدودیت زمانی برای مراجعه به آن مواجه نشوید.

رستوران زعتر و زیت دبی

ساعت کاری رستوران : این رستوران به صورت 24 ساعته فعالیت می کند.

موقعیت مکانی رستوران : ابوظبی، خیابان توریست کلاب 2 ، مجتمع میرا، رستوران زعتر و زیت

رستوران زعتر و زیت دبی

رستوران اپریشن فلافل دبی

معرفی رستوران : از دیرباز فلافل یه عنوان یک غذای سریع الطبخ که در چرخ های خیابانی به فروش می رفت شناخته می شد. اپریشن فلافل سعی کرد تا با بهره گیری از همان سنت قدیمی طبخ فلافل و با چاشنی کمی خلاقیت به سرو این غذای خوش طعم بپردازد. علاوه بر فلافل چند نوع غذای عربی و لبنانی نیز در این رستوران سرو می شود. رستوران اپریشن فلافل دارای محیط بسیار زیبایی است و در منطقه جمیرا دبی قرار گرفته است. این رستوران شعبه های مختلفی در کشورهایی مانند بریتانیا و کویت نیز دارد و در حال گسترش هر چه بیشتر می باشد. 

رستوران اپریشن فلافل دبی

منو رستوران : در منوی این رستوران انواع فلافل مانند فلافل کلاسیک، فلافل شکم پر و فلافل پیتا وجود دارد. از دیگر غذاهای منو می توان به شاورمای مرغ، شاورمای گوشت، فتوش و حموش اشاره کرد. شما مسافران تور دبی می توانید از فول که یک نوع آش عربی است به عنوان پیش غذا و از مانوشه موز و شکلات به عنوان دسر استفاده نمایید.

پیشنهاد ما : اگر علاقه زیادی به فلافل، غذاهای عربی و شاورما دارید این رستوران گزینه مناسبی برای شما است. به یاد داشته باشید که بسیاری از مسافران برای چشیدن طعم شاورماهای لبنانی به این رستوران می آیند. قیمت های منو این رستوران هم مناسب است و به طور متوسط قیمت غذای هرنفر 12 درهم در می آید.

رستوران اپریشن فلافل دبی

ساعت کاری رستوران : همه روزه از 12 ظهر تا 12 شب برای سرو ناهار و شام

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در منطقه جمیرا بیچ و خیابان الممشا دبی قرار گرفته است.

رستوران اپریشن فلافل دبی

رستوران کباب مخصوص الاستاد دبی

معرفی رستوران : رستوران کباب مخصوص الاستاد یکی از رستوران های معروف ایرنای دبی است که در کنار ایستگاه مترو الفهیدی قرار گرفته است. این رستوران که طرفداران زیادی در میان مسافران تور دبی از سراسر دنیا دارد تنها مخصوص سرو انواع کباب است. محیط داخلی این رستوران بسیار دوستانه است است و میز و صندلی ها بسیار نزدیک به هم چیده شده اند. بر دیوارهای این رستوران ساعت هایی وجود دارد که بر روی ساعت شهرهای مختلف تنظیم شده است. هم چنین عکس های زیادی از مراجعه کنندگان به این رستوران با سرآشپز بر دیوارهای این رستوران قرار گرفته است. 

رستوران کباب مخصوص الاستاد دبی

منو رستوران: انواع کباب های ایرانی، کباب مرغ‌، کباب گوشت و ... در این منو وجود دارد. هم چنین می توانید از سینی های میکس این کباب ها سفارش دهید.

پیشنهاد ما : این رستوران مکان مناسبی برای چشیدن کباب های ایرانی است . اگر در طول سفر خود هوس کباب های ایرانی کردید می توانید به این رستوران مراجعه نمایید.

رستوران کباب مخصوص الاستاد دبی

ساعت کاری رستوران : این رستوران از 12 ظهر تا 16 برای ناهار و از 18:30 تا یک نیمه شب برای شام خدمات ارائه می دهد. 

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در خیابان السطوه دبی قرار گرفته است و تنها چند دقیقه پیاده روی تا ایستگاه متر الفهیدی فاصله دارد. 

رستوران کباب مخصوص الاستاد دبی

رستوران بوقطیر دبی

معرفی رستوران : رستوران بوقطیر یکی از رستوران های دریایی معروف دبی است که در منطقه جمیرا قرار گرفته است. این رستوران بسیار ساده و خودمانی است و مانند دیگر رستوران های دبی دارای دکوراسیون آن چنانی نیست و به میز و صندلی های ساده اکتفا کرده است. در قسمت بیرونی رستوران و در فضای باز نیز میز و صندلی هایی برای نشستن و لذت از صرف غذا در محیط آزاد قرار داده شده است. منوی این رستوران از غذاهای حلال است تا مسلمانانی که از آن استفاده می کنند با خیال راحت غذای خود را سفارش دهند. 

رستوران بوقطیر دبی

منو رستوران: منو رستوران بوقطیر مملو از غذاهای دریایی است که به سبک هندی سرو می شوند. غذاهایی مانند انواع ماهی و میگو که به ادویه های تند یا ترش و خوشمزه هندی آغشته شده اند. یک کار جالب در این رستوران در نظر گرفتن اندازه ظرف برای سفارش است که در سه ظرف کوچک، متوسط و بزرگ می توانید سفارش خود را ثبت کنید و طبیعتا قیمت این ظرف ها نیز با یکدیگر متفاوت است. قیمت متوسط غذا برای هر نفر در این رستوران 45 درهم امارات است.

پیشنهاد ما: تجربه ای بسیار عالی از چشیدن طعم های جدید غذاهای دریایی به سبک هندی و با قیمتی بسیار مناسب در این رستوران در اختیار شما مهمانان تور دبی قرار می گیرد. فاصله بسیار کم این رستوران تا دریا باعث می شود تا در هنگام صرف غذا صدای دل انگیز برخورد موج ها با ساحل به گوشتان برسد!

رستوران بوقطیر دبی

ساعت کاری رستوران : از شش عصر تا 11:30 شب برای شام

موقعیت مکانی رستوران : این رستوران در منطقه جمیرا و در نزدیکی برج العرب قرار گرفته است. آدرس دقیق آن به شرح بندرگاه ماهیگیری ام سقیم و خیابان سی و دوم است.

رستوران فیش هات دبی

معرفی رستوران : رستوران فیش هات یکی از رستوران های زنجیره ای دبی است که همان طور که از نامش پیداست غذاهای دریایی سرو می کند. معروف ترین شعبه این رستوران در خیابان البروشا قرار دارد و شعبه دیگر آن در خیابان ام سقیم است. تمامی ماهی ها و مواد استفاده شده در غذاهای این رستوران بسیار تازه هستند تا حتی سخت گیر ترین آدم ها هم راضی از در بیرون بروند. با رفتن به این رستوران خودتان را در دنیای جادویی غذاهای دریایی احساس می کنید.

 

رستوران فیش هات دبی

منو رستوران: انواع ماهی ها و غذاهای دریایی همانند لابستر، میگو، ماهی حموص، ماهی سالمون ، شری ، کوفر و ماهی مالاباری با خوش طعم ترین ترکیب ها برای شما مهمانان تور دبی در این رستوران سرو می شود. هم چنین برای وگان ها هم منوی جداگانه ای در این رستوران در نظر گرفته شده است و تمام غذاهای آن حلال هستند. 

پیشنهاد ما: جالب است بدانید که این رستوران بیشتر به خاطر ادویه ها و سبزیجات مخصوصی که استفاده می کند معروف شده است. هم چنین شایان ذکر است که قیمت غذاها در این رستوران نسبت به رستوران هم رده خود در دبی بسیار ارزان می باشد.

رستوران فیش هات دبی

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری این رستوران از دوازده ظهر تا بامداد است. رستوران فیش هات همه روزه حتی روزهای تعطیل باز است.

موقعیت مکانی رستوران : شعبه اول در خیابان البروشا و شعبه دوم در مرکز خرید امارات در خیابان ام سقیم قرار دارد. هر دو شعبه در خیابان اصلی هستند و دسترسی به آن ها بسیار آسان می باشد.