رستوران فیش هات دبی

معرفی رستوران : رستوران فیش هات یکی از رستوران های زنجیره ای دبی است که همان طور که از نامش پیداست غذاهای دریایی سرو می کند. معروف ترین شعبه این رستوران در خیابان البروشا قرار دارد و شعبه دیگر آن در خیابان ام سقیم است. تمامی ماهی ها و مواد استفاده شده در غذاهای این رستوران بسیار تازه هستند تا حتی سخت گیر ترین آدم ها هم راضی از در بیرون بروند. با رفتن به این رستوران خودتان را در دنیای جادویی غذاهای دریایی احساس می کنید.

 

رستوران فیش هات دبی

منو رستوران: انواع ماهی ها و غذاهای دریایی همانند لابستر، میگو، ماهی حموص، ماهی سالمون ، شری ، کوفر و ماهی مالاباری با خوش طعم ترین ترکیب ها برای شما مهمانان تور دبی در این رستوران سرو می شود. هم چنین برای وگان ها هم منوی جداگانه ای در این رستوران در نظر گرفته شده است و تمام غذاهای آن حلال هستند. 

پیشنهاد ما: جالب است بدانید که این رستوران بیشتر به خاطر ادویه ها و سبزیجات مخصوصی که استفاده می کند معروف شده است. هم چنین شایان ذکر است که قیمت غذاها در این رستوران نسبت به رستوران هم رده خود در دبی بسیار ارزان می باشد.

رستوران فیش هات دبی

ساعت کاری رستوران : ساعت کاری این رستوران از دوازده ظهر تا بامداد است. رستوران فیش هات همه روزه حتی روزهای تعطیل باز است.

موقعیت مکانی رستوران : شعبه اول در خیابان البروشا و شعبه دوم در مرکز خرید امارات در خیابان ام سقیم قرار دارد. هر دو شعبه در خیابان اصلی هستند و دسترسی به آن ها بسیار آسان می باشد. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید